очікуємо

Камера для всіх типів велосипедів з розміром колеса 20″ дюймів та шириною покришки від 1.90″ до 2.125″ дюйма.  Не  рекомендуеться встановлювати камеру в покришки більшої чи меньшої ширини від вказаної .

очікуємо

Камера для всіх типів велосипедів з розміром колеса 24″ дюймів та шириною покришки від 1.90″ до 2.125″ дюйма.  Не  рекомендуеться встановлювати камеру в покришки більшої чи меньшої ширини від вказаної .

очікуємо

Камера для всіх типів велосипедів з розміром колеса 26″ дюймів та шириною покришки від 1,90″ до 2,125″ дюйма.  Не  рекомендуеться встановлювати камеру в покришки більшої чи меньшої ширини від вказаної .

Камера для всіх типів велосипедів з розміром колеса 26″ дюймів та шириною покришки від 2.20″ до 2.50″ дюйма.  Не  рекомендуеться встановлювати камеру в покришки більшої чи меньшої ширини від вказаної .

очікуємо

Камера для всіх типів велосипедів з розміром колеса 28″ дюймів та шириною покришки від 1.90″ до 2.125″ дюйма.  Не  рекомендуеться встановлювати камеру в покришки більшої чи меньшої ширини від вказаної .

Камера для всіх типів велосипедів з розміром колеса 28″ дюймів та шириною покришки від 1.7″ до 1.9″ дюйма.  Не  рекомендуеться встановлювати камеру в покришки більшої чи меньшої ширини від вказаної .

очікуємо

Автоніпель.Камера для всіх типів велосипедів з розміром колеса 28″ дюймів та шириною покришки від 1.9″ до 2.3″ дюйма.  Не  рекомендуеться встановлювати камеру в покришки більшої чи меньшої ширини від вказаної .

очікуємо

Presta.Камера для всіх типів велосипедів з розміром колеса 26″ дюймів та шириною покришки від 1.5″ до 2.0″ дюйма.  Не  рекомендуеться встановлювати камеру в покришки більшої чи меньшої ширини від вказаної .